Sherbim me ze tek 11808
 
Shperndaje
ikub#: 1604290043
Marrje informacioni per numrat e telefoni dhe adresat

KUJDES! Ky sherbim eshte i vlefshem vetem brenda Shqiperise. Nese udhetoni jashte Shqiperise apo jetoni jashte ky sherbim nuk eshte i vlefshem dhe ju kerkojme qe te mos e perdorni.

Ky sherbim ofrohet per te gjithe abonentet e Operatoreve Celulare:  Vodafone, Plus,  Albtelecom dhe Telekom Albani.

Duke telefonuar ne numrin 11808, ju mund te merrni informacion rreth numrave te telefonit dhe adresave, cdo dite te javes nga e Hena – Premte, nga ora 8:00 – 19:00.

Ky sherbim kushton 60 lek (me TVSH).
Shfleto artikuj te tjere per:

 


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
1604290043
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved