Facebook lançon faqen informative për koronavirus
 
Shperndaje
ikub#: 2003200123
Facebook lançon faqen informative për koronavirus Facebook ka bërë disponibël një faqe informacioni që brenda platformës do të përmbledhë lajmet e fundit për koronavirusin, së bashku me rekomandime dhe link të dobishëm.
Sa më sipër ishte bërë me dije nga vetë zëdhënësi i Fabebook të mërkurën e kaluar. Sipas Zuckerberg, "të gjithë duhet të kenë informacione të saktë dhe të vërteta mbi koronavirusin". 
Në varësi të shtetit do të jenë edhe informacionet e grupuara në këtë faqe.
 Shfleto artikuj te tjere per: FACEBOOK FAQE INFORMATIVE KORONAVIRUS

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved