Adoloshentja vret veten për shkak të frikës nga koronavirusi
 
Shperndaje
ikub#: 2003250045
Emily Owen, 19 vjeçe, i dha fund jetës pasi nuk ishte në gjendje të përballonte situatën kur e gjithë bota duhet të qëndrojë e mbyllur.
FOTO GALERI
Adoloshentja bukuroshe vret veten për shkak se kishte frikë të qëndronte e izoluar, ajo punonte si kamariere. Emily Owen ndërroi jetë në spital pasi kishte tentuar të vriste veten, pra askush nuk pati mundësi t’i shpëtonte jetën asaj sepse ishte tepër vonë. Një koleg i Emily i cili është kamarier tregon se ajo nuk ishte në gjendje të përballonte mbylljen e çdo gjëje apo anulimin e planeve të saj dhe të izoloheshe në shtëpi. Familja e saj ndihet shumë e shkatërruar shpirtërisht, ata tregojnë se vajza ishte autike dhe bëjnë thirrje se duhet një mbështetje për njerëzit që luftojnë me sëmundje të shëndetit mendor gjatë pandemisë vdekjeprurëse të koronavirusit.
 Shfleto artikuj te tjere per: ADOLOSHENTE IZOLIM KORONAVIRUS PANIK VRASJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved