Si dhe sa duhet të ushtroheni për të parë sa më shpejt rezultatet
 
Shperndaje
ikub#: 2003240046
Sa herë duhet të stërvitesh dhe për sa kohë? Cilat ushtrime duhet të zgjidhni? Ja sa sport duhet të bëni për të parë me të vërtetë rezultatet.
FOTO GALERI
Në fakt, aktiviteti fizik është gjithashtu një përparësi ndaj dietës, veçanërisht për ata që nuk janë më njëzet vjeç, sepse kjo i lejon të mbajnë trupin në formë  dhe të hanë më shumë.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: REZULTATET USHTRIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved