Ja si të bëni stërvitje në shtëpi me vetëm një shishe uji
 
Shperndaje
ikub#: 2003200139
A e keni menduar se vetëm një shishe uji do t’iu kthejë trupin në formë?
FOTO GALERI
Të bëni çdo ditë nga një ushtrim është më e vlefshme se sa të shkoni në palestër një herë në javë. Dhe kemi gjetur ushtrimin më të përsosur: nuk kërkon pajisje speciale apo vegla gjimnastike, por vetëm një shishe ujë dhe kjo zgjat vetëm 15 minuta. Për të pasur një trup të bukur dhe të shëndetshëm shfletoni galerinë e mësipërme dhe ndiqni udhëzimet për të pasur trupin e përsosur që keni ëndërruar. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: PALESTER SHTEPI STERVITJE TRUPI USHTRIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved