8 mënyra si të largoni fryrjet e barkut
 
Shperndaje
ikub#: 1904140014
Të gjithë njerëzit përjetojnë ndjesinë e fryrjes një herë në kaq kohë dhe arsyet e shkaktimit të këtyre gazrave brenda trurit janë të ndryshme.
FOTO GALERI
Në një botë ideale, ne të gjithë do të hanim vetëm ushqimet më të shëndetshme që nuk do të shkaktonte asnjë dëmtim në tretjen tonë. Por le të jemi të vërtetë, ne nuk jetojmë në një botë ideale, jetojmë në botën reale, dhe ka ushqime të pafundme që komprometojnë lëvizjen normale të zorrëve. Prandaj nëse ndiheni të fryrë ja disa mënyra si të qetësoni veten.
 Shfleto artikuj te tjere per: BARKU FRYRJET KESHILLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved