8 metoda unikale për të qenë në formë
 
Shperndaje
ikub#: 1903230043
Ka shumë mënyra për të mbajtur trupin në formë, por të gjitha emërues të përbashkët kanë ushtrimet fizike, që për fat të keq,disa prej tyre me kalimin e kohës bëhen të mërzitshme.
FOTO GALERI
Kështu që më e mira është kombinimi i tyre, çka i bën ato më atraktive dhe njëkohësisht më rezultative.
Në galerinë e mësipërme do të gjeni disa prej tyre.
 Shfleto artikuj te tjere per: FORME TRUPI USHTRIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved