Çfarë duhet të konsumoni sipas formës tuaj trupore
 
Shperndaje
ikub#: 1903220030
Të gjitha llojet e trupit janë unike dhe të bukur, por a keni menduar ndonjëherë pse njerëzit ruajnë yndyrë në zona të caktuara të trupit të tyre?
FOTO GALERI
Disa gra kanë tendencë për të fituar peshë rreth belit të tyre, të tjerë rreth vitheve dhe kofshëve të tyre. Ne të gjithë kemi "zonat tona problematike" dhe çështjet e humbjes së peshës që bazohen në llojin tonë të trupit. Megjithatë dhe ushqimi luan një rol të rëndësishme në ruajtjen e peshës dhe punimin në mënyrë natyrale me zonat tona problematike.
 
Ja se çfarë duhet të konsumoni sipas formës tuaj trupore.
 Shfleto artikuj te tjere per: DUHUR FORMA TRUPI USHQIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved