Doni të zbardhni dhëmbët? Ja çfarë duhet të dini më parë
 
Shperndaje
ikub#: 1903160036
Jeni duke kërkuar për të investuar në një buzëqeshje të ndritshme dhe dhëmbë më të bardhë? Stomatologët tregojnë se cilat opsione për zbardhjen janë më efektive dhe të sigurt për t'u përdorur.
FOTO GALERI
Dhëmbët e bardhë dhe të shkëlqyeshme janë ëndrra e të gjithë njerëzve, por jo të gjithë e kanë mendësinë. Rregullimi dhe zbardhja e dhëmbëve kushton, prandaj gjithmonë rekomandohet që të keni një kujdes të përditshëm të tyre në mënyrë që të shmangni sa më shumë problemet. Megjithatë nëse dëshironi të bëni një zbardhje të dhëmbëve ja disa gjëra që duhet të dini para se të vendosni se çfarë të bëni. Të bëni një zbardhim profesionale apo me produktet që reklamohen? Efekti i zbardhjes zgjat përgjithmonë apo duhet përsëritur sërish? Shfletoni galerinë dhe merrni përgjigjet e disa pyetjeve më të zakonshme dhe që i mundojnë të gjithë lidhur me zbardhjen e dhëmbëve.
 Shfleto artikuj te tjere per: BUZEQESHJA DHEMBET KESHILLA ZBARDHIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved