Shefi i Emergjencave Civile Borrelli negativ për koronavirus
 
Shperndaje
ikub#: 2003260025
Shefi i Emergjencave Civile Borrelli negativ për koronavirus Kreu i Mbrojtjes Civile Angelo Borrelli ka rezultuar negativ për koronavirus.

Sa më sipër vjen nga nja deklaratë e Departamentit të Mbrojtjes Civile, ku theksohet se Angelo Borrelli, rezultoi negativ në testin për koronavirusin. "Aktualisht vazhdon të kalojë një gjendje të lehtë gripi dhe do të vazhdojë të punojë nga shtëpia, ndërsa mbetet në kontakt të vazhdueshëm me komitetin operativ dhe njësinë e krizave".

 
Shfleto artikuj te tjere per: ANGELO BORRELLI KORONAVIRUS KREU MBROJTJA CIVILE TESTI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved