Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2003260001
Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020 Ofruar nga ikub.al
Edhe gjatë ditës së sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tonë do të vazhdojë ndikimin e saj fusha me presion atmosferik ë ulët, që në Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do të sjellë reshje .
Gjatë ditës priten edhe alternime.
Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke regjistruar vlerën minimale në qytetin e Pukës me -1°C, ndërsa vlera maksimale do të shënohet në qytetin e Durrësit me 17°C.
Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Lindor- Verilindor duke krijuar dallgëzim mbi mesatar.Shfleto artikuj te tjere per: PARASHIKIMI I MOTIT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved