Kornavirusi s'bën dallim. VIP-at që janë prekur
 
Shperndaje
ikub#: 2003260053
Viruset nuk dinë të bëjnë dallim. Për ta, të gjithë njerëzit janë njësoj, dhe në këtë drejtim, as koronavirusi nuk bën dallim.
FOTO GALERI
Këtu është një galeri me foto të disa prej personaliteteve të famshëm që janë prekur nga koronavirusi.
 Shfleto artikuj te tjere per: KORONAVIRUS VIP VIRUS

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved