140 kamionë zbarkuan vetëm sot në Durrës
 
Shperndaje
ikub#: 2003260008
140 kamionë zbarkuan vetëm sot në Durrës Në një video të siguruar për nga gazetarja e "News 24", Haxhiaj, duket qartë moment kur në portin e Durrësit janë ankoruar dy tragete AF Marina dhe FB Bari, përkatësisht me 95 kamionë, 76 shoferë si dhe tjetra me 45 kamionë 37 shoferë, të cilët transportojnë produkte ushqimore.

Prandaj largoni frikën, qëndroni në shtëpi dhe dilni në tregje e markete sa më rrallë, ushqimet nuk do të mbarojnë!
Shfleto artikuj te tjere per: DURRES KAMIONE MARKETE SIGURIA USHQIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved