Koreja e Jugut, regjistrohet numri më i ulët i rasteve me koronavirus
 
Shperndaje
ikub#: 2003230053
Koreja e Jugut, regjistrohet numri më i ulët i rasteve me koronavirus Koreja e Jugut raportoi numrin më të ulët të rasteve të reja me koronavirus, që nga kulmi i infektimeve katër javë më parë. Sipas autoriteteve shëndetësore janë shënuar 64 raste të reja në 24 orët e fundit, të cilat e çojnë në 8.961 numrin e të infektuarve në këtë vend.

Megjithatë, mjekët dhe autoritetet në vend, bëjnë vazhdimisht thirrje për të mos e humbur vigjilencën.
Shfleto artikuj te tjere per: KOREJA E JUGUT KORONAVIRUS NUMRI RASTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved