Shitet makine Mercedes-Benz A180 CDI - Njoftime, Makina, Mercedes-Benz, Klasi A - ikub.al
Log In  |  Register
 
Shitet makine Mercedes-Benz A180 CDI
ikub#: 2005220036
FOTO GALERI
4.000 EUR
2007
Durrës
Nafte
190133
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasi A
Ngjyra:Gri, Targa:Te huaja,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board
Mercedez-Benz A 180
Viti 2007
Kambio Automat
190.133 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:4000 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
Per me teper na vizitoni dhe ne faqen tona Auto Ingrosso ne Facebook dhe Instagram flm.+355695564550
Durrës

+355695564550
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.300 €
2010
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
5.199 €
2008
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.900 €
2008
Durrës
Nafte
Kambio manuale
8.199 €
2009
Durrës
Nafte
Kambio manuale
7.199 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.700 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.150 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.990 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.990 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.200 €
2009
Fier
Nafte
Kambio manuale
7.400 €
2005
Fier
Benzine
Kambio manuale
3.400 €
2006
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.200 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7.300 €
2006
Elbasan
Benzine
Kambio manuale
3.999 €
2007
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
11.999 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5.600 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
4.699 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ A CLASS SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2005220036
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved