Shitet makine Toyota RAV 4 - Njoftime, Makina, Toyota, RAV 4 - ikub.al
Log In  |  Register
 
Shitet makine Toyota RAV 4
ikub#: 2005220034
FOTO GALERI
3.700 EUR
2001
Tiranë
Nafte
251000
Kambio manuale
Toyota, RAV 4
Kubatura:2200, Ngjyra:Gri, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board
TOYOTA RAV4-2.2 Diesel , Viti Prodhimit 2001 me 251.000 km , kamio manual , cd player , cd player , kondicioner , pedana anesore inoksi , letra te gjitha te paguara deri ne 09.01.2021 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—3700 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990--- KLODI
Cel-069 45 77 877---ZYRA
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj

+355696060990
Tiranë
Per me shume nga Auto Metaj


NJOFTIMET E FUNDIT
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.300 €
2010
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
5.199 €
2008
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6.900 €
2008
Durrës
Nafte
Kambio manuale
8.199 €
2009
Durrës
Nafte
Kambio manuale
7.199 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.700 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.150 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.990 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.990 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.200 €
2009
Fier
Nafte
Kambio manuale
7.400 €
2005
Fier
Benzine
Kambio manuale
3.400 €
2006
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.200 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7.300 €
2006
Elbasan
Benzine
Kambio manuale
3.999 €
2007
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
11.999 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5.600 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
4.699 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET TOYOTA RAV 4
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2005220034
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved