Agjent Forex Italisht & Spanjisht & Anglisht - Njoftime, Punaime, Tjeter - ikub.al
Log In  |  Register
 
Agjent Forex Italisht & Spanjisht & Anglisht
ikub#: 2003020100
Vendndodhja: Tiranë
Kategoria: Tjeter
Deri ne: 04/06/2020

Eurocall,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,

kerkon te punesoje Agjent te gjuhes Italiane ,Spanjolle dhe Angleze !

OFROJME:

  • Page konkurruese duke filluar nga 400 Euro
  • Ambjente pune moderne dhe komode
  • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
  • Mundesi rritjeje profesionale
  • Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 80 euro


KERKOJME:

  • Njohuri te mira te gjuhes Italiane , Spanjolle dhe Angleze
  • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00,Shtune - Djele Pushim
  • Eksperienca e meparshme ne ForexNese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

hreurocall@gmail.com
Cel: 0699713607

 

 Hyr me llogarine e facebook


+355676318339
Tiranë
Per me shume nga Privat

+355676318339
Tiranë
Per me shume nga Privat


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Jurist
Deri ne: 26/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Zhvillues Software
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 03/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Administrator Rrjeti
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Administrator Rrjeti
Deri ne: 23/06/2020
Tiranë
Asistente
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Zhvillues Software
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Dizenjues grafik
Deri ne: 26/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
Tiranë
Zhvillues Software
Deri ne: 23/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/06/2020
NJOFTIMET E FUNDIT
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 15/03/2022
Ish Blloku
Tjeter
Deri ne: 27/06/2020
Myslym Shyri
Agjent Shitjeje
Deri ne: 07/06/2020
Tiranë
Agjent Shitjeje
Deri ne: 07/06/2020
Tiranë
Agjent Shitjeje
Deri ne: 06/06/2020
Tiranë
Agjent Shitjeje
Deri ne: 06/06/2020
Tiranë
Dizenjues grafik
Deri ne: 19/06/2020
Tiranë
Administrator Rrjeti
Deri ne: 25/06/2020
Tiranë
Administrator Rrjeti
Deri ne: 23/06/2020
Tiranë
Agjent Shitjeje
Deri ne: 07/06/2020
Tiranë
Burime Njerezore
Deri ne: 07/06/2020
Durrës
Ekonomist
Deri ne: 08/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 04/06/2020
Tiranë
Asistente
Deri ne: 19/06/2020
Tiranë
Agjent Shitjeje
Deri ne: 05/06/2020
Tiranë
Tjeter
Deri ne: 29/06/2020
Tiranë
Administrator Sistemi
Deri ne: 28/06/2020
Shqiperi
Agjent Shitjeje
Deri ne: 29/06/2020
Shqiperi
Inxhinier Telekomunikacioni
Deri ne: 29/06/2020
Shfleto artikuj te tjere per: FOREX
Postuar nga: Rekrutim&Punesim
ikub #:
2003020100
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved