Shitet makine Volkswagen Tiguan
ikub#: 2003260007
FOTO GALERI
8.400 EUR
2009
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
Volkswagen, Tiguan
Kubatura:2000, Ngjyra:Gri e erret, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel, komanda ne timon, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, xhama te zinje origjinale, dokumenta te paguara etj etj
+355695500905
Tiranë
Per me shume nga Auto Mix Tirana

+355695500905
Tiranë
Per me shume nga Auto Mix Tirana


NJOFTIMET E FUNDIT
2003
Durrës
Nafte
Kambio automatike
3.800 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2005
Durrës
Kambio manuale
4.900 €
2010
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2.200 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.600 €
2007
Durrës
Benzine
Kambio manuale
3.000 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2016
Durrës
Nafte
Kambio manuale
9.900 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.900 €
2007
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.500 €
2015
Nafte
Kambio automatike
23.900 €
1995
Durrës
Nafte
Kambio automatike
2.600 €
1999
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.900 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
23.000 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
12.500 €
2009
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
7.200 €
2011
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.300 €
2012
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
4.900 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2003260007
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved