Shitet makine Toyota RAV 4
ikub#: 2003260012
FOTO GALERI
6.800 EUR
2009
Durrës
Nafte
150679
Kambio manuale
Toyota, RAV 4
Kubatura:2200, Ngjyra:Gri, Targa:Te huaja,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board
Toyota Rav 4 2.2 Nafte
Viti 2009
Kambio manuale
150.679 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:6800 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni
Orari 7:30-10:00 16:00-18:00
Tel:0695564550+355695564550
Durrës

+355695564550
Durrës


NJOFTIMET E FUNDIT
2003
Durrës
Nafte
Kambio automatike
3.800 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2005
Durrës
Kambio manuale
4.900 €
2010
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2.200 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.600 €
2007
Durrës
Benzine
Kambio manuale
3.000 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio automatike
8.900 €
2016
Durrës
Nafte
Kambio manuale
9.900 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.900 €
2007
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.500 €
2015
Nafte
Kambio automatike
23.900 €
1995
Durrës
Nafte
Kambio automatike
2.600 €
1999
Durrës
Nafte
Kambio manuale
4.900 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
23.000 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
12.500 €
2009
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
7.200 €
2011
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.300 €
2012
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
4.900 €
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET TOYOTA RAV 4
Postuar nga: lmulla
ikub #:
2003260012
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved