5 këshilla si të menaxhoni karrierën tuaj nga shtëpia
 
Shperndaje
ikub#: 2003260085
Njihuni me disa udhëzime që vlejnë për karrierën tuaj profesionale gjatë qëndrimit në karantinë.
FOTO GALERI
Ashtu si shumica në të gjithë botën, papritur e keni gjetur veten të izoluar në shtëpi. Të gjithë ndiheni në ankth, çdo plan personal apo profesional që keni pasur gati është anuluar me një afat të pa caktuar. Kjo situatë kthehet në një makth për ju duke menduar për karrierën tuaj, punën apo rënien e ekonomisë. Kalimi i ditëve në shtëpi sa vjen e kthehet në një kohë zhgënjyese, prandaj duhet të mblidhni forcat dhe të mendoni se si duhet të mbani nën kontroll zhvillimin tuaj profesional. Në galerinë e mësipërme do të gjini disa këshilla që do t’iu ndihmojnë se si të mbani në kontroll karrierën tuaj dhe të mos demoralizoheni. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: INTERNET KARRIERE MENAZHIM PUNE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved