9 rregulla të jetës që ndjekin njerëzit e pasur ndërsa të varfrit i injorojnë
 
Shperndaje
ikub#: 2003210024
Pse njerëzit e pasur mund të blejnë gjithçka, por përsëri nuk kënaqen?
FOTO GALERI
Ndërsa këshillat për të lexuar shumë dhe për të punuar më pak në zyrë mund të duken mjaft të mira, nuk është e mjaftueshme t'i ndiqni ato për t'u bërë një person që është i mirë financiarisht. Është e rëndësishme që të keni një personalitet të caktuar dhe në këtë mënyrë ju do të zhvilloheni më shumë mendërisht. Milionerët kanë një qëndrim të ngjashëm ndaj shumë gjërave ata kanë zakone që nuk i shmangin kurrë, kjo i bën ata që të humbasin vëmendjen e duhur. Por të varfrit ndjekin një strategji më të zgjuar. Për ta kuptuar më mirë këtë stil jetese shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar disa nga rregullat e jetës. 
 Shfleto artikuj te tjere per: LUMTURI MATERIALE PARA PASURI VARFERI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved