5 këshilla si të punoni në mënyrë efektive nga shtëpia gjatë karantinimit kur keni fëmijë
 
Shperndaje
ikub#: 2003170117
Si rezultat i shpërthimit të koronavirusit, janë mbyllur ose janë planifikuar të mbyllen, shkollat në shumë vende te botës.
FOTO GALERI

Për mijëra prindër të cilëve u është kërkuar të punojnë në distancë, kjo do të thotë sfida shtesë kur përpiqeni të balanconi kërkesat e jetës së punës dhe jetës në shtëpi ndërsa coronavirusi mbetet shqetësim. Megjithëse shumë prindër kanë pasur një "ditë pune nga shtëpia" kur një fëmijë është i sëmurë ose moti është i keq, realiteti i të punuarit nga distanca çdo ditë përkrah fëmijëve tuaj do të jetë pak e vështirë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINIMI KESHILLA PUNA SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved