8 këshilla që puna juaj nga shtëpia të funksionojë më mirë
 
Shperndaje
ikub#: 2003140023
Po punoni nga shtëpia? Ja disa këshilla që ju të jepni më të mirën tuaj.
FOTO GALERI
Fatkeqësisht ndodhemi në momente të vështira. Koronavirusi po shpërndahet rreth e përqark botës dhe njerëzimi është detyruar të vetë izolohet, gjithashtu edhe bizneset kanë ndërprerë aktivitetin e tyre. Nga ky kaos shumë punonjës i janë kthyer punës nga ambientet e shtëpisë. Normalisht që nuk e kanë luksin e zyrës, por duke ndjekur këshillat në galerinë e mësipërme ju do ta keni më të thjeshtë që të punoni në kushtet e shtëpisë.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: IZOLIM KORONAVIRUS PUNE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved