Ja pse duhet të vendosni një letër të lagur në lavatriçe
 
Shperndaje
ikub#: 2003070024
Vendosni një pecetë të lagur brenda në lavatriçes para se të lani rrobat dhe shikoni rezultatin e mrekullueshëm.
FOTO GALERI
Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë për të larë rrobat në lavanderi. Gjithashtu edhe me lavatriçet që kemi në shtëpi ne thjesht në shumë raste nuk marrim larjen që kemi pritur për shkak se rrobat janë me push, me flokë, qime e papastërti të ndryshme, por ju nese vendosni një pecetë të lagur brenda rrobave në lavatriçe do të shpëtoni. Nëse keni kafshë në shtëpi ka më shumë mundësi që të haseni me këto probleme te rrobat tuaja. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar se çfarë ndodh me rrobat tuaja dhe jemi të sigurtë që këtë hile do ta zbatoni menjëherë.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: LARJE LAVATRICE PECETE RROBA SHTEPI

Marre nga bright.side.com


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved