8 shenja që tregojnë se jeni të lodhur nga puna
 
Shperndaje
ikub#: 1903230047
Për të shkuar deri tek suksesi rruga kalon përmes vështirësish dhe sakrifica, por kjo nuk do të thotë kurrsesi se duhen prishur balancat.
FOTO GALERI
E rëndësishme është që të gjendet një ekuilibër mes punës, kohës së lirë, argëtimit, familjes dhe pushimit. Por si ta kuptojmë që në fakt e kemi tejkaluar masën e të punuarit?
më lart do të gjeni një listë me simptomat që na tregojnë se e kemi shkelur pak me punën.
 Shfleto artikuj te tjere per: LODHJA PUNA SHENJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved