10 zakone të femrave të suksesshme
 
Shperndaje
ikub#: 1903200078
Të qënurit grua e suksesshme në çdo aktivitet dhe fushë të jetës nuk është një gjë e lehtë. Në mënyrë konstante të duket se je në një garë të përhershme me gjininë tjetër dhe ndoshta në qendër të thashethemeve.
FOTO GALERI
Ndaj në gratë kemi po ashtu konstante nevojën për të mbështetur njëra tjetrën, të ndajmë së bashku përvojat dhe sekretet në rrugën drejt suksesit.
Më lart janë disa këshilla të vlefshme për këdo që ka një qëllim të tillë në jetë.
 Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA SUKSESI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved