Këto janë ngjyrat më të bukura për të arreduar shtëpinë në pranverën 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1902280007
Kështu ja disa ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe preferoni te lyeni ambientet tuaja te shtëpisë nga kuzhine ne dhomën e gjumit etj.
FOTO GALERI

Studimet e ngjyrave konfirmojnë se tonalitetet e ftohta janë zakonisht ato me relaksueset dhe te cilat kombinohen bukur ambientin e shtëpisë apo me dekorin për me tepër janë ne gjendje për ti dhëne ambientit një pamje elegante te gjitha këto arsye shume te mira për te sjelle ne shtëpi sfumatura te theksuara me ardhjen e pranverës.

Nga boje qielli ne jeshile qe te kujton gurët e çmuar kështu shtëpia ngjyroset plote ngjyra te theksuara dhe mbi te gjitha nuanca te cilat kërkojnë një balancim ne arredim. Kështu ja disa ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe preferoni te lyeni ambientet tuaja te shtëpisë nga kuzhine ne dhomën e gjumit etj.
Shfleto artikuj te tjere per: KAFE NGJYRA SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved