Pllakat e banjës, si ti zgjidhni
 
Shperndaje
ikub#: 1702280020
Pllakat janë element qe mbase me shume se arredimi, karakterizojnë banjën. Por cilat te zgjidhni për te krijuar një ambient unik?
FOTO GALERI
Pllakat janë element qe mbase me shume se arredimi, karakterizojnë banjën. Por cilat te zgjidhni për te krijuar një ambient unik?
 
Pllakat e banjës nuk dalin kurrë nga moda. Zgjedhja e tyre mbase edhe me shume se mobiliet karakterizon hapësirën e duhur dhe për këtë arsye është e rëndësishme ti zgjidhni ato sipas shijes tuaj por edhe stilit te banjës.
 
Banja është vendi ideal ku mund te vendosni qeramike patchwork e gjeometri kontemporane për ti dhënë  banjës një pamje tërësisht personale.
 
Praktike për tu pastruar, pllakat qeramike janë veshjet  me te përdorshme nëse mendojmë për ambientin e banjës. Efekte delikate optike, lule, motive te ndryshme dhe kombinime me efekt për te krijuar një atmosferë midis se shkuarës dhe te tashmes. Zgjidhni ngjyrat qe përshtaten me shume me ambientin tuaj te brendshëm dhe guxoni me forma te pazakonta.Shfleto artikuj te tjere per: BANJA PLLAKA ZGJEDHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved