Sherbim SMS tek numri 54054
 
Shperndaje
ikub#: 1604290041
Marrje informacioni nepermjet SMS

KUJDES! Ky sherbim eshte i vlefshem vetem brenda Shqiperise. Nese udhetoni jashte Shqiperise apo jetoni jashte ky sherbim nuk eshte i vlefshem dhe ju kerkojme qe te mos e perdorni.

Ky sherbim ofrohet per te gjithe abonentet e Operatoreve Celulare:  Vodafone, Plus,  Albtelecom dhe Telekom Albania.

Per te gjithe ata qe nuk kane ende nje llogari ne ikub.al ose nuk kane mundesi ta ndjekin horoskopin ne email apo ne faqe, ofrohet mundesia per tu abonuar me ane te SMS.

Nese doni ta merrni horoskopin e LUANIT, mjafton te dergoni nje SMS me tekst LUANI ne numrin e shkurter 54054.

Me kete abonim ju perfitoni parashikimet e horoskopit per 1 jave, cdo dite ne celularin tuaj.

Ky sherbim kushton 60 lek (me TVSH).

*SMS vjen cdo dite ne mengjes, ne oren 9:00.
Shfleto artikuj te tjere per:

 


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
1604290041
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved