Lajmet e fundit ne celularin Tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1202150132
Njoftohuni me ane te celularit per ate qe ndodh ne Shqiperi dhe jo vetem

Per tu njohur ne kohe reale me lajmet e dites Ju mund te perdorni sherbimin e abonimit me SMS.

Per kete duhet te veproni si me poshte;

1.Dergoni nje sms tek 54054 me tekst: time.al ose time ose lajme 

2.Pasi te keni derguar nje nga fjalet kyce me siper me SMS tek 54054 do te njoftoheni se abonimi u krye me sukses
 
3.Pasi te jeni abonuar ne celularin Tuaj do tu njoftohen cdo dite 2 lajme, per 5 dite rresht. Teksti i mesazhit do te permbaje Titullin e lajmit, Burimin dhe linku-n se kush e transmeton ate lajm.
 
4.Ky sherbim kushton 150 Lek pa TVSH dhe eshte i vlefshem brenda shqiperise me operatoret celulare AMC, Vodafone, Eagle dhe Plus. Shfleto artikuj te tjere per: LAJME SMS

 


Shfleto artikuj te tjere per: LAJME SMS
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1202150132
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved