Njoftimet e pronave ne celularin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1202080123
Si te njoftohem me sms sapo nje njoftim per shitje prone publikohet

 Per t’u njoftuar ne kohe reale sapo nje njoftim per shitje prone publikohet, Ju mund te perdorni edhe sherbimin e abonimit me SMS.

Per t’u abonuar duhet te veproni ne kete menyre:

1.       Si fillim zgjidhni llojin e prones per te cilen doni qe te njoftoheni, nga lista e meposhtme:

Garsoniere
Apartament 1+1
Apartament 2+1
Apartament 3+1
Shtepi
Vile
Dyqane
Zyra
Magazina
Troje

Toka

2.

       Pasi te keni zgjedhur llojin e prones, dergoni SMS tek numeri 54054 me tekstin “Prona emrin e kategorise” p.sh per tu njoftuar per apartamente 1+1 qe dalin ne shitje dergoni “Prona apartament 1+1”

3.       Pasi te jeni abonuar, ne celularin Tuaj do te njoftoheni sapo nje njoftim per shitje prone behet publik nga lloji i prones qe ju zgjodhet. Ky abonim zgjat 5 dite dhe do tu njoftohen deri ne 10 njoftime gjate kesaj periudhe, por jo me shume se 2 njoftime ne dite. Teksti do te permbaje: Titullin e njoftimit + URL adresen web ku mund te shihni njoftimin

4.       Ky sherbim kushton 150 Lek pa TVSH. Shfleto artikuj te tjere per: PRONA

 


Shfleto artikuj te tjere per: PRONA
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1202080123
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved