Njoftimet e makinave ne celularin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1202080120
Si te njoftohem me ane te sms sapo nje njoftim per shitje makine publikohet?

 Per t’u njoftuar ne kohe reale sapo nje njoftim per shitje makine publikohet, Ju mund te perdorni edhe sherbimin e abonimit me SMS.

Per t’u abonuar duhet te veproni ne kete menyre:

1.       Si fillim zgjidhni marken e makines per te cilen doni qe te njoftoheni, nga lista e meposhtme:


Volkswagen
Audi
Mercedes-Benz
BMW
Land Rover
Opel
Renault
Citroën
Fiat
Ford
Honda
Alfa Romeo
Hyundai
Chrysler
Jeep
Kia
Chevrolet
Lancia
Mazda
Mitsubishi
MINI
Nissan
Peugeot
Rover
Seat
Skoda
Saab
Smart
Suzuki
Toyota

Volvo

2.

       Pasi te keni zgjedhur marken e makines, dergoni SMS tek numeri 54054 me tekstin “Makina emrin e markes” p.sh per tu njoftuar per BMW qe dalin ne shitje dergoni “Makina BMW”

3.     Pasi te jeni abonuar, ne celularin Tuaj do te njoftoheni sapo nje njoftim per shitje makine behet publike nga marka qe ju zgjodhet. Ky abonim zgjat 5 dite dhe do tu njoftohen deri ne 10 njoftime gjate kesaj periudhe, por jo me shume se 2 njoftime ne dite. Teksti do te permbaje: Titullin e njoftimit + URL adresen ne web ku mund te shikoni njoftimin

4.       Ky sherbim kushton 150 Lek pa TVSH Shfleto artikuj te tjere per: MAKINA

 


Shfleto artikuj te tjere per: MAKINA
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1202080120
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved