Rreth ikub.al
 
Shperndaje
ikub#: 1201200066
Kush Jemi

Rreth ikub.al

Ne jemi një grup sinergjik kolegësh që besojmë se tre faktorët kryesorë në përmirësimin e vendimmarrjes të cdo individi apo organizmi janë: “Informacioni, Informacioni dhe Informacioni”. Ne besojmë se "Informacioni i bën Shqiptarët më të ditur, më të fortë dhe më të mirë”. 
 
Prandaj jemi bashkuar për t’Ju ofruar një hapësirë ku Ju të mund të prezantoni informacionet që do të donit të tjerët të gjejnë për Ju, apo ku të gjeni informacionet që po kërkoni për të tjerët. Ne besojmë që “Informacioni Ynë është Fuqia Juaj...”, sikurse jemi të bindur që “Informacioni Juaj është Fuqia Jonë për t’Ju informuar edhe më mirë.” 
 
Me respekt, 
 
ikub.al shpk Shfleto artikuj te tjere per: IKUB.AL

 


Shfleto artikuj te tjere per: IKUB.AL
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1201200066
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved