Horoskopi ditor, Gaforrja - 27 Mars 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2003260026

Zjarri i dashurisë do te rindizet sot. Venusi, përendesha e dashurisë, do ta shtoje edhe me tepër flaken. Partneri do iu përkëdhele mjaft. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare. Përgatituni por mos u nxitoni. Çdo gjë ka kohen e vet, bëni durim! Tregoni sa me shume durim dhe maturi ne planin financiar sepse nuk do keni mbështetjen e yjeve. Lërini për me vone shpenzimet.

Postuar: 26 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI DITOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved