Një manikyr për çdo shenjë horoskopi
 
Shperndaje
ikub#: 2003230087
E dini se ne baze te shenjës astrologjike ka disa gjera qe na shkojnë ose jo? Kjo vlen edhe për manikyrin. Ja çfarë te zgjidhni qe te përshtatet me se miri me karakterin tuaj.
FOTO GALERI
 Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI MANIKYRI SHENJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved