Sipas shenjës astrologjike, ja komplimentet që adhuron gjithsecili
 
Shperndaje
ikub#: 2003200067
Ja disa fjale te bukura qe do e bëjnë çdo shenje horoskopi te ndihet mire dhe i vlerësuar.
FOTO GALERI
Për ta bere një person te lumtur shpesh duhen bere edhe komplimente. Ja te përshtatshmet për çdo shenje astrologjike.
 Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI KOMPLIMENTE SHENJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved