Më trego shenjën astrologjike, të të them çfarë babai je
 
Shperndaje
ikub#: 2003120028
Yjet kane ndikim te madh edhe tek mënyra sesi prindërit sillen me fëmijët e tyre. Ja çfarë babai është secili sipas shenjës astrologjike.
FOTO GALERI
 Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI BABA SHENJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved