Hyr  |  Regjistrohu
 
Si të kombinoni manikyrin e thonjve të duarve dhe këmbëve
Nuk jeni e sigurte se si të kombinoni manikyrin në duar dhe në këmbë? Besoni këshillat tona me kombinimet më interesante.
Keni parë ndonjëherë tatuazhe më të veçanta dhe të këndshme se këto?
Tatuazhet janë një pjesë e vogël e jetës suaj, një moment i vogël në kohë që përkujtohet në lëkurën tuaj.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved