Cila lloj vetulle i përshtatet formës së fytyrës tuaj?
 
Shperndaje
ikub#: 2003260006
Vetullat me të vërtetë mund të ndryshojnë perspektivën e një fytyre.
FOTO GALERI
Ato mund të ndërhyjnë në mënyrën se si ju dukeni, shprehjet tuaja dhe madje edhe me mënyrën se si ju shikojnë njerëzit, kështu që është me të vërtetë e rëndësishme të jesh i vetëdijshëm për formën e duhur të vetullave që do të balancojnë pamjen tuaj.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA PERSOSUR VETULLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved