Më trego këmbët të them ç'këpucë të veshësh
 
Shperndaje
ikub#: 2003250011
Tendencat janë joshëse dhe na bëjnë ti ndjekim verbërisht edhe nëse nuk na përshtaten.
FOTO GALERI
Por shumica e tendencave mund të ndiqen ende nëse dëgjojmë vetëm këto këshilla të thjeshta. Kështu shumë veshje mund të na prishin pamjen nëse nuk i veshim në përshtatje me format e trupit, veçanërisht me format e këmbeve.
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FORMA KEMBE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved