Thonjtë pranverore: të gjitha stilet për t'i kopjuar në ngjyrat pastel
 
Shperndaje
ikub#: 2003250051
Këtu janë stilet më të lezetshme të momentit, të gjitha për tu kopjuar!
FOTO GALERI
Thonjtë e pranverës për vitin 2020 janë super të lezetshëm dhe të gjithanshëm në ngjyrat pastel. Këtë vit versionet e ylberit, thonjtë pastelë mat, ato të zbukuruar me baza të zhveshura dhe variantet me kontraste, me thonjtë me ngjyra të ndryshme, janë tendenca e modës.
 Shfleto artikuj te tjere per: KOPJIMI NGJYRA PASTEL PRANVERA THONJTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved