Si të visheni mirë: 10 veshje që duhet t’i keni me patjetër në gardërobë!
 
Shperndaje
ikub#: 2003250046
Artikujt e pashmangshëm për një pamje të përsosur?
FOTO GALERI
"Moda kalon, stili mbetet," tha Chanel dekada më parë dhe është ende e vërtetë. Të dish të vishesh mirë nuk është çështje e parëndësishme ose e qartë; nuk ka receta apo zgjidhje dhe nuk është e mjaftueshme të ndiqni modelet dhe trendet e momentit që domosdoshmërisht të keni një stil të përsosur. Pasi të keni mësuar të njihni dhe kuptoni se çfarë ju përshtatet më së miri duhet të keni parasysh që ka disa veshje të domosdoshme që i rezistojnë kohës dhe tendencave dhe me të cilat ne mund të ndërtojmë themelet e një gardërobe dhe një stili personal.
 Shfleto artikuj te tjere per: DOMOSDOSHME GARDEROBE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved