Këpucë të sheshta: të gjitha modelet komode dhe elegante për pranverën
 
Shperndaje
ikub#: 2003250060
Nga atletet te mokasinet, duke kaluar te balerinat dhe pantoflat!
FOTO GALERI

Edhe nëse në këtë moment ne qëndrojmë në shtëpi, shpresojmë që herët a vonë kjo periudhë të përfundojë. Dhe në atë pikë ne do të jemi të gatshëm të fillojmë përsëri me “këmbën e djathtë” dhe me këpucët e duhura, natyrisht! Prakticitet, rehati dhe shumë shkëlqim.

Këto janë cilësitë që kërkojmë në një palë këpucë të sheshta. Një nga burimet më të dobishme të modës për të gjithë veshjet, veçanërisht për pamjen tonë të përditshme, por jo vetëm.

 

 

 
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE KOMODE MODELE PRANVERA SHESHTA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved