Çantat në formë, kove miqtë më të mirë që do të donim t’i kishim me dorë këtë sezon
 
Shperndaje
ikub#: 2003240020
Praktike dhe e bukur, e gjithanshme dhe me elegancë, këtu janë 16 çanta në formë kove që do t'ju bëjnë të dashuroheni sapo ti shihni.
FOTO GALERI
Çfarë është më mirë sesa blerja në internet për të përmirësuar gjendjen shpirtërore të ditës? Nëse flasim për çanta, efekti "lehtësues i stresit" është i garantuar (nuk ka probleme me zgjedhjen e madhësisë ose numrit, thjesht një klikim dhe shkoni, drejt "shportës")! Sot po flasim për një model në veçanti që kthehet në të gjithë shkëlqimin e tij me verën: po flasim për të, çantën në formë kove!
Ndërsa fillon pranvera, shumë versione të këtij varianti të përhershëm lulëzojnë. Nga ato më klasike, në nuanca tek ato kromatike, paletat janë të larmishme dhe secila i përshtatet një kodi specifik të veshjes. Nëse hijet pastel janë të mira për veshjet e përditshme, paleta e hijeve të errëta gjithashtu do të jetë e përsosur për mbrëmjet e verës. Këtë vit ju mund të kënaqeni veten jo vetëm me ngjyrat, modelet dhe madhësitë: forma gjithashtu bëhet protagonistja kryesore e këtij trendi.
 Shfleto artikuj te tjere per: CANTA KOVE MIQTE MODELE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved