Flokët biondë me rrënjë të erret: tendenca më e dashur nga yjet
 
Shperndaje
ikub#: 2003240078
Deri më tani të konsideruara si jo estetike, flokët biondë më rrënjë të errët papritmas janë bërë më të preferuara nga celebritetet.
FOTO GALERI

Më tepër se me hije, efekteve degraduese dhe shatush! Flokët bionde më rrënjë të errët duket se janë trendi i fundit i dashur nga yjet, të cilët nuk kanë frikë të tregojnë ngjyrën natyrale të flokëve të tyre duke filluar nga rrënjët.

Kjo pamje e flokëve alternative u jep jo vetëm yjeve si Lady Gaga, më të mësuar të luajnë me ngjyra me rezultate shpesh tronditëse, por edhe për të famshëm si Jennifer Aniston ose Charlize Theron që kanë një stil shumë më të rafinuar.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE FLOKE TENDENCA YJET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved