Rastet kur Kate Middleton dhe Meghan Markle rikrijuan veshjet e Princeshe Diana
 
Shperndaje
ikub#: 2003230009
Shumë njerëz e konsiderojnë Princeshën Diana si zonjën më me ndikim mbretëror në modë dhe sigurisht që ajo ka lënë gjurmët e saj.
FOTO GALERI
Zonja “Di” i dha jetë disa tendencave më të rëndësishme në modë. Edhe zonjat mbretërore moderne marrin ende frymëzim nga pamja e përsosur e Dianës dhe arrijnë të duken bukur në çdo shfaqje të tyren. Ne kthyen sytë nga Kate Middleton dhe Meghan Markle dhe zgjodhëm veshjet e tyre më të paharrueshme, të cilat ishin dukshëm të frymëzuara nga Princesha Diana.
 
Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved