Mesazhet e koduara që fshihen pas bizhuterive të Meghan Markle
 
Shperndaje
ikub#: 2003230093
Një vizitë në Londër, përpara se t’i thoshte lamtumirën përgjithmonë rolit të saj si Dukeshë: Meghan Markle u kthye me Princ Harry në Mars 2020 me një stil në veshje dhe make up shumë i sofistikuar po edhe një shenjë e evolucionit të saj të vazhdueshëm të stil të saj të bukurisë.
FOTO GALERI

Dhe jo vetëm kaq: por edhe me shumë mesazhe të fshehura midis bishuterive të Meghan Markle.Përveç mesazhit etik, Meghan Markle me anë të gjerdanit, byzylykëve dhe vathëve që vendosi gjatë angazhimeve në Londër para se të kthehej në Kanada, lançoi një sërë mesazhesh të koduara, sikur donte të deklaronte "Kush dëshiron të kuptojë, le të kuptojë ".

 
Shfleto artikuj te tjere per: BIZHUTERITE KODIMI MEGHAN MARKLE MESAZHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved