6 tendencat e bizhuterive për gjatë gjithë vitit
 
Shperndaje
ikub#: 2003230051
Njihuni me aksesorët më të bukur për pamjen tuaj.
FOTO GALERI
Sa herë që keni nevojë për tu dukur më stil me veshjet tuaja shpëtimi i vetëm janë aksesorët. Me një gjerdan në qafë, xhaketa juaj do të duket edhe më elegante. Kështu pra edhe shumë modele të ndryshme të aksesorëve do t’i japim një pamje më tërheqëse veshjes suaj. Për të kombinuar sa më mirë pamjen tuaj shfletoni galerinë e mësipërme për ide dhe frymëzim.
 

 
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR BIZHUTERI MODE TENDENCE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved