6 arsye pse flokët bëhen shpesh me yndyrë dhe çfarë duhet të bëni
 
Shperndaje
ikub#: 2003230040
Flokët konsiderohen si simboli i bukurisë femërore.
FOTO GALERI
Skalpi ynë duhet të prodhojë një sasi të caktuar vaji për të mbrojtur flokët tonë duke krijuar në këtë mënyrë një pengesë të hollë midis tij dhe rrënjës së flokëve. Por yndyra e tepërt mund të shkaktojë shumë shqetësime, duke filluar nga mungesa e vëllimit të flokëve deri te problemet me zbokthin. Për fat të mirë, nëse identifikoni shkakun e yndyrës së shpeshtë në flokët tuaj keni mundësi për ta shmangur. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar disa nga shkaqet kryesore se pse flokët tuaja bëhen shpesh të yndyrshme. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FLOKE SHAMPO YNDYRE ZBOKTH

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved