10 ide veshjesh në ngjyrë portokalli
 
Shperndaje
ikub#: 2003230100
Provoni menjëherë këto kombinime të ngjyrës portokalli.
FOTO GALERI
Ngjyra portokalli është pjesë e pranverës. Një ngjyrë guximtare, e zjarrtë dhe dominuese e cila nuk mund të harrohet lehtë. Nëse gardëroba juaj ka nevojë për ndryshime, ngjyra portokalli do të ishte zgjedhja e duhur. Këtu në galerinë e mëposhtme do të gjini kombinimet më të përsosura në veshje, të cilat të gjitha hyjnë në familjen e ngjyrës portokalli. 
 Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIME NGJYRE PORTOKALLI TREND VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved